Корисні поради щодо оформлення страховки з СК "Ю.ЕС.АЙ"

travel planning airport

При виїзді за межі України треба обов’язково потурбуватися про оформлення медичного страхового поліса. Тому що у випадку виникнення непередбачуваної ситуації, у вигляді проблем зі здоров’ям, раптової хвороби чи травми, тільки страховка забезпечить вам надання необхідної допомоги. При її наявності вам буде надано належну медичну допомогу безкоштовно.

При особливо серйозному загостренні здоров’я чи травмі, туристові допоможуть у транспортуванні до рідної країни. Ось чому перед виїздом за кордон вам потрібна страховка на візу від надійної страхової компанії.

shengen visa tourism

Які переваги надає страховка Шенген?

Якщо ви плануєте відвідати одну з країн ЄС, то наявність страхування є обов’язковою умовою отримання дозволу на в’їзд чи оформлення візи. До того ж треба заздалегідь підготуватися до різних ситуацій, особливо, якщо мова йде про тривале відрядження. Всі ми знаємо, що хвороба чи гострий біль може застигнути зненацька у найбільш невідповідну годину.

Навіть якщо ви вважаєте, що ваше здоров’я на дуже високому рівні, ви можете потрапити в якусь неприємну ситуацію, яка буде потребувати звернення до лікаря. А вартість медичних послуг за кордоном дуже висока. Вам може просто не вистачити грошей на послуги кваліфікованих лікарів чи перебування в медичному закладі. Якщо ви заздалегідь придбаєте страховий поліс для Шенгенської візи, ціна на медичні послуги буде нульовою. Тому треба розглядати страховий поліс не як обов’язок, а як гарант вашої безпеки на випадок проблем зі здоров’ям.

Як оформлюється страховка Шенген?

Страховий поліс до країн ЄС має бути оформлений згідно з наступними вимогами:

  • Умови надання послуг мають відповідати Рішенню Ради ЄС 2004/17 стосовно страхування подорожуючих, яке є обов’язковим з 2012 року;
  • Поліс має бути надано зацікавленим особам у друкованому форматі;
  • Страхова сума має становити мінімум 30 000 євро;
  • Строк страхування – планований термін відвідування країни плюс 15 днів;
  • Страховий документ має містити як мінімум основні персональні дані та місце проживання особи.

Оформлення документів має проводитися в Україні ще до виїзду. При оформленні візи треба звертатися тільки до страхової компанії, яка має договір з ліцензованим міжнародним страхувальником.

Скільки коштує страховий поліс для Шенгенської візи?

Якщо вам потрібна страховка на візу, ціна буде коливатися в залежності від кількох факторів, серед яких:

  • Країна відвідування;
  • Термін перебування в країні;
  • Страхова сума;
  • Ціль поїздки;
  • Вік та стан здоров’я особи.

У випадку коли оформлюється страховка на робочу візу, ціна буде трохи вищою і залежатиме від професії, умов праці та рівня небезпеки конкретного місця роботи.

Страховка для візи при подорожі до інших країн світу

travel womanПри відвідуванні будь-якої країни потрібно потурбуватися про свою безпеку та застрахуватися на випадок проблем зі здоров’ям. Медичний страховий поліс для візи не є обов’язковим у деяких країнах світу, але для вас він потрібен у кожній подорожі.

Заплативши один раз перед поїздкою невелику суму ви убезпечите себе від труднощів та великих грошових втрат. Найдорожча страховка на візу буде для країн Північної Америки, Австралії, деяких держав Південної Америки.

Де можна вигідно придбати страховий поліс для Шенгенської візи та інших країн?

Якщо вам потрібна страховка для візи, ціна в нашій страховій компанії буде найнижчою при повній відповідності умовам країн відвідування. У випадку, якщо вам буде відмовлено у видачі візи, ми повністю повернемо ваші гроші.

Телефон: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.