Корисні поради щодо оформлення страховки з СК "Ю.ЕС.АЙ"

КАСКО - це добровільне страхування автотранспортного засобу. Кожен автовласник бажає захистити свою машину від неприємностей будь-якого роду, які можуть статися як за час руху транспорту, так і на стоянці. І саме КАСКО виступає гарантом захисту. Під цим поняттям мається на увазі відшкодування будь-якої шкоди страховиком при виникненні непередбаченої ситуації з автомобілем. Однак даний вид страховки не може застрахувати водія, пасажирів, вантажу, що перевозиться, перебувайочого в салоні авто на момент ДТП.

Перевага КАСКО

Страхування на добровільній основі здатне покрити збитки після дорожньо-транспортних пригод, в результаті викрадення, пожежі, стихійного лиха, вибуху, нападу тварин, падіння на машину предметів або несправності додаткового обладнання.

Страхові виплати при КАСКО покладені в разі:

 • викрадення або розкрадання авто;
 • дорожньо-транспортної пригоди;
 • розкрадання будь-яких деталей;
 • протизаконних дій третьої особи, які завдали шкоди машині, в тому числі вандалізму;
 • нанесення шкоди при спробі угону автомобіля;
 • пошкодження або втрати ТЗ через пожежу або самозаймання;
 • отримання шкоди внаслідок стихійних лих (вибух, блискавка, спалах), включаючи і вплив на машину непереборної сили;
 • випадкового потрапляння дерев, каменів і інших важких предметів на автомобіль.

Серед головних переваг страхування в КАСКО, виділяються наступні:

 1. У разі аварії, неважливо буде хто є винуватцем, страхова компанія покриє ваші витрати на ремонтні роботи.
 2. Страхової компанії автовласник плоті один раз фіксовану суму, після чого протягом року фірма оплачує йому страховку в усіх випадках, які передбачені договором.
 3. Оформляючи страховий поліс, з'являється почуття захищеності і впевненості за цілісність автомобіля на весь рік.

Згідно зі статисткою, подібний вид страхування вибирають ті, хто хоче убезпечити себе від безлічі проблем. Адже завдяки їй, можна компенсувати витрачені гроші не тільки на виправлення ушкоджень, але і в разі викрадення.

Види КАСКО

Подібне автострахування буває повним і частковим. Головна різниця полягає в кількості обставин, від яких власне і страхується ТЗ. Повний пакет дає можливість відшкодувати збиток при великому числі можливих страхових випадків. З цієї причини, цей вид обходиться недешево.
Частковий пакет виключає безліч можливих аварійних ситуацій, що робить його більш доступним за ціною. Тому цей вид страховки найбільше поширений серед водіїв. Для калькуляції вартості Каско та придбання скористайтесь цим посиланням.

Значимість франшизи

Багато водіїв часто чули слово франшиза, проте не знають його позначення. Страховий франшизою називають величину отриманого автомобілем шкоди, яку страховик оплачувати не буде.
Наприклад, укладаючи договір з фірмою, була обрана франшиза в розмірі 10 000 гривень. При виникненні дорожньо-транспортної пригоди вартість відновлювальних робіт склала 38 000 гривень. В результаті 28 000 виплатить компанія, а решта 10 000 - автовласник. Франшиза по КАСКО забезпечує більше вигоди для водія в плані ціни. Чим більшою буде підсумкова сума франшизи, тим дешевше обходиться страховка.

 

Вартість страховки авто залежить від багатьох факторів:

 1. В якому СТО відбувається ремонт (по гарантії або за рекомендацією страхової фірми).
 2. Місце зберігання машини.
 3. Бонус-малус (знижки за беззбиткове водіння, якщо автовласник і раніше укладав договір з цією компанією).
 4. Вік, стаж і число допущених осіб до водіння.

Користуючись КАСКО, забезпечується захист для власного автомобіля від різних ризиків. Крім того, можна не переживати про виплати на ремонт ТЗ в разі виникнення аварійної ситуації.

Телефон: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.