Корисні поради щодо оформлення страховки з СК "Ю.ЕС.АЙ"

Подорож в будь-яку країну крім задоволення і маси позитивних вражень може приховувати певний ризик. Тому, готуючись до поїздки закордон, варто з'ясувати всі нюанси про туристичне страхування. Адже це не просто зручний сервіс, а обов'язкова умова для виїзду з України.

Туристичне страхування - запорука безпеки.

У більшості ситуацій, наявність медичної страховки є головною умовою спокійного подорожі в іншу країну. Туристичний страховий поліс дозволяє бути впевненим в тому, що його власник обов'язково отримає юридичну, медичну та адміністративну допомогу, перебуваючи за межами своєї країни.

Перебування в будь-якому екзотичному державі, де клімат істотно відрізняється від українського, наприклад, на Філіппінах, може викликати у людини непередбачену реакцію. Також є ймовірність виникнення критичного стану, що вимагає термінового звернення до лікарні. Як правило, в групу ризику першими входять діти, люди похилого віку і вагітні.
У деяких країнах медобслуговування може обійтися в круглу суму, якої у туриста може не виявитися на руках.
Кожен, хто бажає відвідати європейські країни повинен знати, що при оформленні візи в будь-яку державу Шенгену, медична страховка є обов'язковою умовою. Передбачені різні страхові поліси, однак мінімальний - складає 30 000 євро. Ті громадяни, які оформляють багаторазову візу, перед новою поїздкою зобов'язані підписувати декларацію, де говориться про наявність медстраховки.
Оформлення такого типу страхування, вкрай важливий фактор для всіх, хто виїжджає до країн Європи на час проходження медичних процедур. Збираючись укласти договір на туристичне, медичного страхування, необхідно заздалегідь проконсультуватися з фахівцями в цій сфері, щоб правильно вибрати схожий варіант.
Відповідно до Закону України «Про туризм», страхові полюси страховки від нещасних випадків і медвитрат для перебування в інших державах - обов'язкові для всіх громадян України, які перебувають за її межами. Також є додаткові варіанти:

  1. Страхування від нещасного випадку.
  2. Страховка цивільної відповідальності.
  3. Від невиїзду.
  4. Страхування багажу.

До питання оформлення туристичного страхування варто поставитися максимально серйозно і уважно слідувати правилам. Для конкретного поліса, потрібно правильно підбирати страхові суми. Коли мова йде про подорож з дітьми або виїзді за кордон у ділову поїздку - можна скористатися спеціальними страховими пакетами. У подібних ситуаціях є сенс поцікавитися щодо наявності розширених програм і пропозицій.

Питання вартості

Володіючи полісом туристичного страхування, можна відчувати себе більш спокійно і впевнено, подорожуючи по будь-якій країні. Оскільки в будь-який момент можна розраховувати на медичну допомогу. Більшість туристичних агентств у вартість туру включає медстраховку, але цей пункт потрібно уточнювати в обов'язковому порядку.

Ціна страхового поліса формується з:

  • тривалості поїздки;
  • території дії (тобто країна, на території якої буде діяти поліс);
  • вік застрахованої особи.

На сьогоднішній день купити страховий поліс може кожен, головне, переконатися в наявності певного пакета:

  1. Розширена страховка;
  2. Страховка від стандартних ризиків.

Туристичне страхування виступає в якості захисту на той час, який турист перебуває за кордоном. При необхідності, вона забезпечить належне медичне обслуговування, оплачуване за рахунок медстраховки. А страховий поліс - це один з обов'язкових пунктів для отримання візи у багато держав, включаючи і країни Шенгену.

Телефон: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.