Страхова Компанія "Ю.Ес.Ай" продовжує зміцнювати свої позиції на українському страховому ринку. За даними рейтингу "Insurance Top" за дев'ять місяців 2018 року компанія зайняла четверту позицію на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту. Збір платежів за цим видом страхування в січні-вересні склав 157,8 млн грн.

Крім того, страхова компанія "Ю.Ес.Ай." увійшла в ТОП-20 страхових компаній України по страхуванню туристів (добровільне страхування медичних витрат), піднявшись на 18-ту позицію. За цим видом страхування за 9 місяців поточного року компанія зібрала 8,7 млн грн платежів, та здійснила 2,2 млн грн страхових виплат.

Згідно з рейтингом "Insurance Top", Страхова Компанія "Ю.Ес.Ай" увійшла в ТОП-40 страховиків України на ринках страхування від нещасного випадку (24 позиція), добровільного страхування від вогню та стихійних явищ (38 позиція), добровільного страхування вантажів та багажу (35 позиція).

Всього в січні-вересні 2018 року компанія зібрала страхових платежів на суму 174,6 млн грн. Здійснила клієнтам 14 млн грн виплат. Її активи станом на 30 вересня 2018 року склали 138 млн грн, страхові резерви-75,3 млн грн, власний капітал 54,2 млн грн.

"Цей рік ми завершуємо з непоганими показниками. Нам вдалося виконати поставлені амбітні завдання та зайняти гідні позиції на ринку. Компанія успішно заявила про себе. Ми вдячні нашим страхувальникам і партнерам за довіру. У майбутньому ми маємо наміри не менш впевнено освоювати інші сегменти страхового ринку", зазначив заступник Генерального директора СК "Ю.Ес.Ай " Андрій Скубенич.

Страхова компанія "Ю.Ес.Ай." (до червня 2017 СК «ПСК-Захід") - це сучасна страхова компанія, яка пропонує повний спектр страхових послуг. Компанія проводить активну роботу з розвитку регіональної мережі та спеціалізується на роздрібних продажах.

СК "Ю.Ес.Ай." є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Асоціаці «Страховий бізнес».

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) на своєму сайті розмістило результати оцінки страхових компаній за підсумками діяльності у ІІІ кварталі 2018 року. В оцінюванні взяла участь 51 страхова компанія – член МТСБУ.

Діяльність страхових компаній оцінюється за наступними критеріями: загальна оцінка діяльності страховика, оцінка за показником «якість врегулювання збитків» та «рівень скарг від потерпілих та страхувальників». При цьому, кожен показник оцінюється за 3-бальною шкалою і позначається відповідним кольором (так званий «світлофор»): зелений – «високий рівень», жовтий – «середній рівень», червоний – «низький рівень».

Відповідно до опублікованих результатів СК «Ю.Ес.Ай.» отримала «зелене» світло за всіма трьома критеріями та увійшла до числа страхових компаній на ринку ОСЦПВ, які відповідають встановленим МТСБУ критеріям.

«Приємно, коли результати твоєї діяльності оцінюють найвищими оцінками. Тим більше, що врегулювання страхових випадків – чи не найважливіша складова нашої планомірної роботи, направленої на забезпечення всебічної та якісної оцінки збитку і проведення своєчасної виплати постраждалим», - зазначила Галина Ким, Генеральний директор ТДВ «СК «Ю.Ес.Ай».

Страхова компанія "Ю.Ес.Ай." (До червня 2017 СК "ПСК-Захід") - це сучасна страхова компанія, яка пропонує повний спектр страхових послуг ..

СК "«Ю.Ес.Ай." є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України та Асоціації «Страховий бізнес». За підсумками 9 міс. 2018 року компанія входить в TOP-5 лідерів з продажу обов'язкового страхування автоцівільної відповідальності власників наземного транспорту.

Шановні друзі! Прийміть наші найщиріші вітання з Різдвом Христовим і Новим Роком!  Ми пов'язуємо ці свята з новими мріями і надіями. Бажаємо Вам і Вашій родині міцного здоров’я, затишку, миру і душевного спокою. Нехай добро і достаток буде у Вашому домі!

Бажаємо невичерпних духовних сил і Божої допомоги в усіх ділах!

Нехай ці святкові дні стануть для Вас днями світла, радості та любові!

Страхова компанія "Ю.Ес.Ай" (USI) за підсумками дев'яти місяців 2018 года зміцнила свою позицію на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власніків наземних транспортних засобів (ОСЦПВ), зайнявши четверту позицію серед  51 діючого асоційованого члена Моторного (транспортного) страхового бюро України за обсягом платежів.

Загальний обсяг зібраних компанією платежів за цим видом страхування за січень-вересень склав 157,8 млн грн, в той час  як за шість місяців поточного року -  85.6 млн грн.

"Стале зростання обсягу страхових премій  та кількості укладених договорів страхування на ринку з високою конкуренцією та усталеними лідерами свідчить про довіру до молодої компанії клієнтів і партнерів. Ми, в свою чергу, цінуємо таку довіру і намагаємось виконувати всі зобов’язання щодо своєчасності страхових виплат, а також  вимоги Моторного бюро по  забезпеченню додаткових внесків у ФЗП. ", - відзначає Генеральний директор Компанії Галина Ким.

Генеральний директор також зазначила, що стратегія компанії передбачає розвиток за різними видами страхування.

"Через страхування ОСЦПВ страхувальник має можливість емпіричним шляхом оцінити якість  нашого захисту та прийняти рішення щодо довіри нам, в подальшому, своїх інших, більш дорогих ризиків. Ми маємо намір надати клієнту повний, необхідний пакет страхових послуг, який буде гарантувати страховий захист його автотранспорту, майна, здоров'я та відпочинку", підкреслила вона.

Страхова компанія "Ю.Ес.Ай." (До червня 2017 СК "ПСК-Захід") - це сучасна страхова компанія, яка пропонує повний спектр страхових послуг ..

СК "«Ю.Ес.Ай." є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України та Асоціації «Страховий бізнес». За підсумками 9 міс. 2018 року компанія входить в TOP-5 лідерів з продажу обов'язкового страхування автоцівільної відповідальності власників наземного транспорту.

Контакти

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а

тел/факс +38 (044) 482-10-00

E-mail: info@usi.net.ua

Ми на Facebook

Copyright © 2017 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.