Страхова Компанія "Ю.Ес.Ай", яка почала активну роботу на страховому ринку рік тому, за даними рейтингу "Insurance Top" за перше півріччя 2018 року, відразу зайняла вагомі позиції з різних видів страхування.

Так, СК "Ю.Ес.Ай" увійшла в ТОП-10 страхових компаній України з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту, зайнявши 8 позицію. Збір платежів за цим видом страхування склав 85,5 млн грн. За цей період СК "Ю.Ес.Ай." виплатила постраждалим в ДТП майже 3,7 млн грн.

"Для нас це несподіваний, але виправданий результат. За такий короткий період роботи нам вдалося обійти багатьох провідних гравців ринку, деякі з яких працюють з початку його створення. Ми задоволені таким підсумком, але розуміємо і відповідальність, яку взяли на себе. У наших планах розширення програм автострахування за рахунок пропозиції клієнтам якісних продуктів КАСКО, супутніх продуктів", - зазначив заступник генерального директора СК "Ю.Ес.Ай" з продажу страхових продуктів Андрій Скубенич.

Крім того, Страхова Компанія "Ю.Ес.Ай" увійшла в ТОП-20 страхових компаній України на ринку добровільного страхування медичних витрат. За цим видом страхування за 6 місяців поточного року компанія зібрала 4,4 млн грн платежів і здійснила 1,6 млн грн страхових виплат.

Згідно з рейтингом "Insurance Top", Страхова компанія "Ю.Ес.Ай" увійшла в ТОП-40 страховиків України на ринках добровільного страхування від вогню і стихійних явищ, страхування майна, добровільного страхування вантажів і багажу, добровільного страхування автоцивільної відповідальності.

"У нас вийшов вдалий старт. Нам вдалося заявити про себе і зайняти хороші позиції на ринку. Тепер в наших планах коригування портфелю, оптимізація ряду внутрішніх бізнес-процесів, створення балансу, який забезпечить і подальшу прибуткову роботу компанії", - зазначив Андрій Скубенич.

Страхова компанія "Ю.Ес.Ай." (до червня 2017 СК ПСК-Захід") - це сучасна страхова компанія, яка пропонує повний спектр страхових послуг, забезпечує страхувальників якісним та своєчасним страховим захистом. Компанія веде активну роботу з розвитку регіональної мережі та планує до кінця року бути присутньою у всіх областях України.

СК "Ю.Ес.Ай." є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Асоціації «Страховий бізнес».

Страхова компанія «Ю.Ес.Ай» в рамках співробітництва з Федерацією Бадмінтону України виступила страховим партнером Міжнародного турніру з бадмінтону RSL KHARKIV INTERNATIONAL 2018, який пройшов в м. Харків в Палаці спорту "Локомотив" з 29 серпня по 2 вересня 2018 року.

До цього турніру рівня International Challenge з призовим фондом 25 тисяч доларів був виявлений небувалий інтерес з боку гравців різних країн і континентів. Участь у змаганні брали близько 200 спортсменів з 33 країн.

Страхова компанія «Ю.Ес.Ай» забезпечила страховий захист життя та здоров'я учасников змагання і глядачів на на загальну суму 1 млн гривень. При цьому ліміт на одного учасника становив 50 тис грн та на одного глядача 20 тис. грн.

«Спорт об'єднує і робить сильнішими, це те, що так необхідно зараз Україні. Не дивлячись на молодість нашої Компанії, нам довіряють свої ризики такі великі Міжнародні турніри. Ми за короткий термін зуміли зарекомендувати себе як надійні партнери, які вміють виконувати взяті на себе зобов'язання», - зазначила генеральний директор СК« Ю.Ес.Ай »Галина Ким.

Страхова компанія "Ю.Ес.Ай." (до червня 2017 СК «ПСК-Захід») - це сучасна страхова компанія, яка пропонує повний спектр страхових послуг. Компанія веде активну роботу з розвитку регіональної мережі і має намір до кінця року бути присутньою у всіх областях України.

СК "Ю.Ес.Ай." є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України. За підсумками 6 міс. 2018 року компанія входить в TOP-10 лідерів з продажу обов'язкового страхування цивільної відповідальності автовласників.

Страхова компанія "Ю.Ес.Ай" (USI) у другому кварталі 2018 року зібрала 59,535 млн грн страхових платежів по обов'язковому страхуванню цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСАЦВ), що дозволило компанії увійти в ТОП-5 (згідно інформації МТСБУ) провідних страховиків України по даному виду

Набувши членства у  Моторному (транспортному) страховому бюро України трохи більше року тому, Страхова компанія "Ю.Ес.Ай" домоглася таких результатів завдяки правильно вибудуваній політиці, зваженому розміру комісійних, чесному відношенню до партнерів і клієнтів.

"Наш успіх полягає в правильно обраній стратегії і підходах до визначення умов співпраці з регіональними підрозділами та ключовими страховими агентами. В цілому, важливо знайти баланс, який влаштовував би і менеджмент, і дозволив би мережі продажів впевнено себе почувати в конкурентному середовищі страхового ринку на місцях", - відзначає Генераоьний директор компанії Галина Ким.

Вона також зазначила, що стратегія компанії полягала, в першу чергу, в тому, щоб зробити бренд USI пізнаваним на ринку. Тому, стартовим етапом став розвиток мережі продажів через обов'язковий вид страхування. Другий етап, який зараз досить успішно впроваджується в компанії, це здійснення крос-продажів і, відповідно, диверсифікація портфеля. На цьому етапі  вже важливо опиратися на взаємовідносини як зі страхувальниками, так і з постраждалими через систему врегулювання і виплат.

Страхова компанія "Ю.Ес.Ай." (до червня 2017 СК "ПСК-Захід") - це сучасна страхова компанія, яка пропонує повний спектр страхових послуг..

СК "«Ю.Ес.Ай." є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України та Асоціації «Страховий бізнес» За підсумками 6 міс. 2018 року компанія входить в TOP-10 лідерів з продажу обов'язкового страхування автоцівільної відповідальності  власників наземного транспорту

СК «Ю.Ес.Ай.» підвела підсумки роботи за І півріччя 2018 року. Згідно звітних даних, обсяг валових страхових премій склав 94 млн. грн., що перевищує показники аналогічного періоду минулого року більш ніж в чотири рази.
Зростання премій зумовлено активним виходом Компанії на ринок ОСЦПВ. Так, за І півріччя 2018 року, за цим видом страхування зі страхувальниками було укладено майже 130 тисяч договорів. За даними МТСБУ, такі показники дозволили СК «Ю.Ес.Ай.» впевнено увійти до TOP-10 лідерів з продажу Автоцивілки за показниками перших шести місяців поточного року, а за результатами червня - до TOP-3.
Страхові виплати за звітний період склали 5,414 млн грн. Середній збиток по ОСЦПВ становить 14,5 тис. грн.
Зростання активів Компанії за підсумками І півріччя 2018 становить 201% у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Прибуток зріс у 28 разів та склав 64 млн грн.
За словами Генерального директора ТДВ «СК»Ю.Ес.Ай.» Галини Ким, зазначені показники є результатом стратегії поступового виводу на ринок нового страхового бренду, який готовий виступити активним учасником реального сектору страхування. «У зв’язку з цим, ми продовжуємо створення регіональної мережі управлінь (на сьогодні Компанія представлена у 14 областях), плануючи до кінця 2018 року завершити її формування. Разом з тим, Компанія працює над збільшенням лінійки страхових продуктів, що дозволить значно розширити перелік страхових послуг для наших страхувальників.»

Контакти

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а

тел/факс +38 (044) 482-10-00

E-mail: info@usi.net.ua

Ми на Facebook

Copyright © 2017 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.