Новини СК 'Ю.ЕС.АЙ.' та страхового ринку

09 серпня 2018 року у м.Києві відбулася нарада Директорів регіональних підрозділів СК «Ю.Ес.Ай.». Темою Наради стало підведення підсумків роботи за результатами діяльності Компанії у І півріччі 2018 року.
Керівництво страхової компанії зауважило, що досягнуті результати вчетверо перевищують показники аналогічного періоду 2017 року та є фактично базовими для реалізації стратегії комплексного виходу СК «Ю.Ес.Ай.» на страховий ринок. В сукупності з чіткою позицією щодо збереження позитивної рентабельності роботи регіональних підрозділів, розвиток бізнесу в регіонах, разом з одночасною диверсифікацією страхового портфелю, є основними пріоритетами у формуванні подальших тактичних дій, спрямованих на досягнення ефективного результату за підсумками 2018 року.
Керівники регіональних підрозділів виступили з ініціативою щодо вдосконалення окремих страхових продуктів відповідно до вимог ринку. Також, учасники наради обговорили робочі питання.
«Слід зазначити, що в структурі продаж, на регіональні підрозділи припадає 60% зібраних страхових платежів. І це, з огляду на те, що Компанія ще не завершила створення регіональної мережі продаж. СК «Ю.Ес.Ай.» фактично тільки заявляє про себе на страховому ринку, тому вважаємо, що подібні заходи є важливою складовою комунікації Центр-регіони, що, в свою чергу, сприятиме формуванню та зміцненню єдиної команди співробітників та агентів Компанії», - прокоментувала Генеральний директор ТДВ «СК «Ю.Ес.Ай.» Галина Ким.
Нагадаємо, що за перші два квартали 2018 року СК «Ю.Ес.Ай.» зібрала 94,5 млн грн. страхових платежів

usi map wide

  04211, Україна, м. Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а
Прокласти маршрут

відділ продажу: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Ми на Facebook

usi fb

usi claims wide

 Україна, м. Київ
вул. Євгена Сверстюка 11, корп. Б
Прокласти маршрут

тел/факс: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.