Новини СК 'Ю.ЕС.АЙ.' та страхового ринку

09 серпня 2018 року у м.Києві відбулася нарада Директорів регіональних підрозділів СК «Ю.Ес.Ай.». Темою Наради стало підведення підсумків роботи за результатами діяльності Компанії у І півріччі 2018 року.
Керівництво страхової компанії зауважило, що досягнуті результати вчетверо перевищують показники аналогічного періоду 2017 року та є фактично базовими для реалізації стратегії комплексного виходу СК «Ю.Ес.Ай.» на страховий ринок. В сукупності з чіткою позицією щодо збереження позитивної рентабельності роботи регіональних підрозділів, розвиток бізнесу в регіонах, разом з одночасною диверсифікацією страхового портфелю, є основними пріоритетами у формуванні подальших тактичних дій, спрямованих на досягнення ефективного результату за підсумками 2018 року.
Керівники регіональних підрозділів виступили з ініціативою щодо вдосконалення окремих страхових продуктів відповідно до вимог ринку. Також, учасники наради обговорили робочі питання.
«Слід зазначити, що в структурі продаж, на регіональні підрозділи припадає 60% зібраних страхових платежів. І це, з огляду на те, що Компанія ще не завершила створення регіональної мережі продаж. СК «Ю.Ес.Ай.» фактично тільки заявляє про себе на страховому ринку, тому вважаємо, що подібні заходи є важливою складовою комунікації Центр-регіони, що, в свою чергу, сприятиме формуванню та зміцненню єдиної команди співробітників та агентів Компанії», - прокоментувала Генеральний директор ТДВ «СК «Ю.Ес.Ай.» Галина Ким.
Нагадаємо, що за перші два квартали 2018 року СК «Ю.Ес.Ай.» зібрала 94,5 млн грн. страхових платежів

Телефон: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.