Новини СК 'Ю.ЕС.АЙ.' та страхового ринку

Страхова компанія "Ю.Ес.Ай" (USI) у другому кварталі 2018 року зібрала 59,535 млн грн страхових платежів по обов'язковому страхуванню цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСАЦВ), що дозволило компанії увійти в ТОП-5 (згідно інформації МТСБУ) провідних страховиків України по даному виду

Набувши членства у Моторному (транспортному) страховому бюро України трохи більше року тому, Страхова компанія "Ю.Ес.Ай" домоглася таких результатів завдяки правильно вибудуваній політиці, зваженому розміру комісійних, чесному відношенню до партнерів і клієнтів.

"Наш успіх полягає в правильно обраній стратегії і підходах до визначення умов співпраці з регіональними підрозділами та ключовими страховими агентами. В цілому, важливо знайти баланс, який влаштовував би і менеджмент, і дозволив би мережі продажів впевнено себе почувати в конкурентному середовищі страхового ринку на місцях", - відзначає Генеральний директор компанії Галина Ким.

Вона також зазначила, що стратегія компанії полягала, в першу чергу, в тому, щоб зробити бренд USI пізнаваним на ринку. Тому, стартовим етапом став розвиток мережі продажів через обов'язковий вид страхування. Другий етап, який зараз досить успішно впроваджується в компанії, це здійснення крос-продажів і, відповідно, диверсифікація портфеля. На цьому етапі  вже важливо опиратися на взаємовідносини як зі страхувальниками, так і з постраждалими через систему врегулювання і виплат.

Страхова компанія "Ю.Ес.Ай." (до червня 2017 СК "ПСК-Захід") - це сучасна страхова компанія, яка пропонує повний спектр страхових послуг по автострахуванню - Автоцивілки (ОСАЦВ), Каско.

СК "«Ю.Ес.Ай." є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України та Асоціації «Страховий бізнес» За підсумками 6 міс. 2018 року компанія входить в TOP-10 лідерів з продажу обов'язкового страхування автоцівільної відповідальності  власників наземного транспорту.

Телефон: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.