Страхова Компанія "Ю.Ес.Ай", яка почала активну роботу на страховому ринку рік тому, за даними рейтингу "Insurance Top" за перше півріччя 2018 року, відразу зайняла вагомі позиції з різних видів страхування.

Так, СК "Ю.Ес.Ай" увійшла в ТОП-10 страхових компаній України з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту, зайнявши 8 позицію. Збір платежів за цим видом страхування склав 85,5 млн грн. За цей період СК "Ю.Ес.Ай." виплатила постраждалим в ДТП майже 3,7 млн грн.

"Для нас це несподіваний, але виправданий результат. За такий короткий період роботи нам вдалося обійти багатьох провідних гравців ринку, деякі з яких працюють з початку його створення. Ми задоволені таким підсумком, але розуміємо і відповідальність, яку взяли на себе. У наших планах розширення програм автострахування за рахунок пропозиції клієнтам якісних продуктів КАСКО, супутніх продуктів", - зазначив заступник генерального директора СК "Ю.Ес.Ай" з продажу страхових продуктів Андрій Скубенич.

Крім того, Страхова Компанія "Ю.Ес.Ай" увійшла в ТОП-20 страхових компаній України на ринку добровільного страхування медичних витрат. За цим видом страхування за 6 місяців поточного року компанія зібрала 4,4 млн грн платежів і здійснила 1,6 млн грн страхових виплат.

Згідно з рейтингом "Insurance Top", Страхова компанія "Ю.Ес.Ай" увійшла в ТОП-40 страховиків України на ринках добровільного страхування від вогню і стихійних явищ, страхування майна, добровільного страхування вантажів і багажу, добровільного страхування автоцивільної відповідальності.

"У нас вийшов вдалий старт. Нам вдалося заявити про себе і зайняти хороші позиції на ринку. Тепер в наших планах коригування портфелю, оптимізація ряду внутрішніх бізнес-процесів, створення балансу, який забезпечить і подальшу прибуткову роботу компанії", - зазначив Андрій Скубенич.

Страхова компанія "Ю.Ес.Ай." (до червня 2017 СК ПСК-Захід") - це сучасна страхова компанія, яка пропонує повний спектр страхових послуг, забезпечує страхувальників якісним та своєчасним страховим захистом. Компанія веде активну роботу з розвитку регіональної мережі та планує до кінця року бути присутньою у всіх областях України.

СК "Ю.Ес.Ай." є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Асоціації «Страховий бізнес».

Контакти

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а

тел/факс +38 (044) 482-10-00

E-mail: info@usi.net.ua

Ми на Facebook

Copyright © 2017 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.