Новини СК 'Ю.ЕС.АЙ.' та страхового ринку

Страхова компанія "Ю.Ес.Ай." виступає страховим партнером змагань на витривалість "Гонка нації" в регіонах України.

Окрім партнерства, цього року СК «Ю.Ес.Ай.» вирішила безпосередньо прийняти участь у змаганнях, виставивши на старті свою команду. Надзвичайно приємно, що вперше взявши участь у перегонах на витривалість, дружня команда страхової компанії (5 чоловік, в т.ч. 1 дівчина) повторює динамічний поступ СК «Ю.Ес.Ай.» на страховому ринку. Так, зайнявши 10 місце на першій для себе гонці в Дніпрі, вже на черговому етапі у Львові, команда посіла 7 місце. Попереду етап у Києві. Отже, чекаємо на попадання у ТОП-5.

"Ці змагання, в яких може взяти участь будь-який бажаючий, дають можливість перевірити власну фізичну підготовку, командний дух, витримку і витривалість. Тому ми не тільки надаємо страхову підтримку цьому потрібному заходу, а й беремо участь в змаганнях", зазначає Генеральний директор ТДВ «СК «Ю.Ес.Ай.» Галина Ким.

Страхова компанія "Ю.Ес.Ай." (до червня 2017р. - СК "ПСК-Захід") - це сучасна страхова компанія, яка пропонує повний спектр страхових послуг ..

СК "«Ю.Ес.Ай.» є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України та Асоціації «Страховий бізнес». За підсумками 6 міс. 2018 року компанія входить в TOP-10 лідерів з продажу обов'язкового страхування автоцівільної відповідальності власніків наземних транспортних засобів.

Телефон: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.