Новини СК 'Ю.ЕС.АЙ.' та страхового ринку

Начальник департаменту врегулювання Страхової компанії "Ю.Ес.Ай." Руслан Шугайло та заступник Начальника департаменту Олексій Дуганов пройшли підвищення кваліфікації в інституті післядипломної освіти Національної академії внутрішніх справ.

Другий випуск аварійних комісарів відбувся 10 жовтня.

В урочистих заходах взяли участь: директор інституту післядипломної освіти, полковник поліції Лариса Удалова, заступник директора інституту з навчально-методичної та наукової роботи, кандидат юридичних наук, доцент, полковник поліції Дмитро Савицький, член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг Олександр Залєтов, Голова Правління громадської організації "Всеукраїнський союз аварійних комісарів" Богдан Абрамкін.

Вітаючи випускників Олександр Залєтов, наголосив про важливість якісного врегулювання страхових подій, його вплив на імідж компанії і всього страхового ринку. Побажав випускникам сил і зміцнення їх професійної складової. У свою чергу, Лариса Удалова висловила надію на подальшу плідну співпрацю.

Страхова компанія "Ю.Ес.Ай." (до червня 2017 СК "ПСК-Захід") - це сучасна страхова компанія, яка пропонує повний спектр страхових послуг.

СК "«Ю.Ес.Ай." є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України та Асоціації «Страховий бізнес». За підсумками 6 міс. 2018 року компанія входить в TOP-10 лідерів з продажу обов'язкового страхування автоцівільної відповідальності власників наземнихо транспортних засобів.

Телефон: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.