Новини СК 'Ю.ЕС.АЙ.' та страхового ринку

20 жовтня м.Києві пройшов завершальний етап 2018 року надпопулярних змагань «Гонка Нації». Втретє в змаганнях прийняла участь команда СК «Ю.Ес.Ай.». В своїй третій спробі (нагадаємо, що вперше команда взяла участь у змаганнях на етапі в Дніпрі, далі був Львів), команда молодої страхової компанії показала четвертий час у забігу TEAM3.

«Ми завжди виступали активним партнером цих змагань, що дуже динамічно набувають популярності в Україні. І цього року, вирішили поряд зі спонсорською страховою підтримкою, безпосередню прийняти участь у забігах із перешкодами. «Гонка Нації» об’єднує на старті усіх витривалих та сильних духом. А командна участь дає можливість проявити також і готовність до взаємодопомоги та в потрібний час «підставити плече» партнеру по команді. Саме так ми намагаємось проводити і свою корпоративну стратегію  у страховому бізнесі, де перешкод значно більше, а спортивна витримка і грамотний розподіл сил на всю дистанцію стає у нагоді задля досягнення  поставлених цілей», - повідомила Генеральний директор  СК "Ю.Ес.Ай." Галина Ким.

Страхова компанія "Ю.Ес.Ай." (до червня 2017р. - СК "ПСК-Захід") - це сучасна страхова компанія, яка пропонує повний спектр страхових послуг.

СК "«Ю.Ес.Ай.» є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України та Асоціації «Страховий бізнес». За підсумками 6 міс. 2018 року компанія входить в TOP-10 лідерів з продажу обов'язкового страхування автоцівільної відповідальності власників наземних транспортних засобів.

usi map wide

  04211, Україна, м. Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а
Прокласти маршрут

відділ продажу: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Ми на Facebook

usi fb

usi claims wide

 Україна, м. Київ
вул. Євгена Сверстюка 11, корп. Б
Прокласти маршрут

тел/факс: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.