Новини СК 'Ю.ЕС.АЙ.' та страхового ринку

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) на своєму сайті розмістило результати оцінки страхових компаній за підсумками діяльності у ІІІ кварталі 2018 року. В оцінюванні взяла участь 51 страхова компанія – член МТСБУ.

Діяльність страхових компаній оцінюється за наступними критеріями: загальна оцінка діяльності страховика, оцінка за показником «якість врегулювання збитків» та «рівень скарг від потерпілих та страхувальників». При цьому, кожен показник оцінюється за 3-бальною шкалою і позначається відповідним кольором (так званий «світлофор»): зелений – «високий рівень», жовтий – «середній рівень», червоний – «низький рівень».

Відповідно до опублікованих результатів СК «Ю.Ес.Ай.» отримала «зелене» світло за всіма трьома критеріями та увійшла до числа страхових компаній на ринку ОСЦПВ, які відповідають встановленим МТСБУ критеріям.

«Приємно, коли результати твоєї діяльності оцінюють найвищими оцінками. Тим більше, що врегулювання страхових випадків – чи не найважливіша складова нашої планомірної роботи, направленої на забезпечення всебічної та якісної оцінки збитку і проведення своєчасної виплати постраждалим», - зазначила Галина Ким, Генеральний директор ТДВ «СК «Ю.Ес.Ай».

Страхова компанія "Ю.Ес.Ай." (До червня 2017 СК "ПСК-Захід") - це сучасна страхова компанія, яка пропонує повний спектр страхових послуг ..

СК "«Ю.Ес.Ай." є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України та Асоціації «Страховий бізнес». За підсумками 9 міс. 2018 року компанія входить в TOP-5 лідерів з продажу обов'язкового страхування автоцівільної відповідальності власників наземного транспорту.

Телефон: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.