Новини СК 'Ю.ЕС.АЙ.' та страхового ринку

Страхова компанія "Ю.Ес.Ай" (USI) в 2018 році показала значне зростання бізнесу, зібравши страхових платежів на суму 262 млн грн, що в 9,3 рази більше, ніж роком раніше (28,2 млн грн).

"Таке, можна з упевненістю стверджувати, унікальне зростання для страхового ринку, вдалося досягти завдяки правильно обраній моделі роботи з агентами, посередниками та довірі клієнтів", - відзначає Генеральний Директор Страхової Компанії "Ю.Ес.Ай" Галина Ким.

Із загального обсягу зібраних премій, 91% припадає на обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

У 2018 році компанія здійснила понад 29 млн грн страхових виплат, що в 3,3 рази більше, ніж за весь 2017 рік.

Виконуючи в повному обсязі всі вимоги регулятора щодо фінансових показників і надійності страховика, Страхова компанія "Ю.Ес.Ай" з 01 сіячя по 31 грудня 2018 року збільшила активи в 3,2 рази до 211 млн грн, резерви в 7,5 раз до 97,841 млн грн, власний капітал - більш ніж у два рази до 101,3 млн грн.

"Минулий рік для нашої компанії був нелегким, але, водночас, успішним. Не дивлячись на велику конкуренцію на страховому ринку, нам вдалося заявити про себе, домогтися гарних показників, значно збільшити кількість клієнтів, що повірили молодій компанії. У наших планах на 2019 рік зміна страхового портфелю шляхом збільшення частки інших видів страхування, таких як добровільне страхування автотранспорту КАСКО, майна, нещасних випадків, медичних витрат тощо ", - підкреслила Галина Ким.

Страхова компанія "Ю.Ес.Ай." (до червня 2017 СК "ПСК-Захід") – сучасна страхова компанія, яка пропонує повний спектр страхових послуг.

СК "«Ю.Ес.Ай." є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України та Асоціації «Страховий бізнес». За підсумками 9 міс. 2018 року компанія входить в TOП-5 лідерів з продажу обов'язкового страхування автоцівільноїв ідповідальності власників наземного транспорту.

Телефон: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.