Новини СК 'Ю.ЕС.АЙ.' та страхового ринку

Перші змагання «Гонка Нації» 2019 року проходили 2 березня в найбільшому гірськолижному курорті України "Буковель". Змагання проходили як серед окремих учасників так і серед команд в різних забігах.  Команда Страхової компанії "Ю.Ес.Ай." вперше здобула високе 4-е місце в змаганнях з перешкодами "Гонка Націй" серед команд Team Standart - 2! Кількість учасників у команді - 5 осіб.

 «Ми не перший рік допомагаємо організаторам в якості страхового партнера. І другий рік поспіль виставляємо власну команду для участі в змаганнях. Приємно, що команда поступово набирає обертів і готова складати конкуренцію більш досвідченим учасникам. Що цікаво, фактично подібний наш поступ спостерігається і на ринку страхування», - зазначає Заступник Генеральний директора СК «Ю.Ес.Ай.» Андрій СКУБЕНИЧ.

Страхова компанія "Ю.Ес.Ай." (до червня 2017 СК "ПСК-Захід") – сучасна страхова компанія, яка пропонує повний спектр страхових послуг.

СК "«Ю.Ес.Ай." є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України та Асоціації «Страховий бізнес». За підсумками 9 міс. 2018 року компанія входить до TOП-5 лідерів з продажу обов'язкового страхування автоцівільної відповідальності власників наземного транспорту.

Телефон: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.