Новини СК 'Ю.ЕС.АЙ.' та страхового ринку

01 березня 2019 року у Львові відбулася нарада директорів регіональних підрозділів страхової компанії "Ю.Ес.Ай.", основною темою якої стало підведення підсумків роботи компанії за 2018 рік, а також визначення планів на поточний рік.

В ході наради відзначалося, що минулий рік можна назвати роком становлення страхової компанії. Вона змогла зайняти провідні позиції на ринку обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності автовласників, стати впізнаваною на ринку, залучити багато нових клієнтів і партнерів.

"Ми успішно пройшли перший етап становлення компанії. Це засвідчують наші показники - зростання платежів більш ніж в дев'ять разів, виплат - в 3,3 раза. Це стало можливим завдяки правильно обраній стратегії, ефективній роботі кожного співробітника, кожного регіонального підрозділу", - зазначила Генеральний директор СК "Ю.Ес.Ай" Галина Ким.

Вона також підкреслила, що компанія не має наміру зупинятися на досягнутому. Особливу увагу в 2019 році буде сфокусовано на добровільних видах страхування, за якими очікується приріст платежів, на вдосконаленні та реалізації крос-продажів і комплексних продуктів, а також організації продажу е-полісів.

"Основними пріоритетами у 2019 році стануть диверсифікація страхового портфеля, збереження позитивної рентабельності роботи регіональних підрозділів, розвиток бізнесу в регіонах, згуртування команди співробітників і агентів компанії", - зазначила Галина Ким.

Нагадаємо, що 2018 року СК "Ю.Ес.Ай" показала значне зростання бізнесу, зібравши страхові платежі на суму 262 млн грн, що в 9,3 раза більше, ніж роком раніше (28,2 млн грн). Її активи збільшилися в 3,2 раза - до 211 млн грн, резерви - в 7,5 раза, до 97,841 млн грн, власний капітал - більш ніж у два рази, до 101,3 млн грн.

Страхова компанія "Ю.Ес.Ай." (до червня 2017 року СК "ПСК-Захід") - сучасна страхова компанія, яка пропонує повний спектр страхових послуг.

СК "Ю.Ес.Ай." є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України та асоціації «Страховий бізнес». За підсумками 9 міс. 2018 року компанія входить в TOП-5 лідерів з продажу обов'язкового страхування автоцівільної відповідальності власників наземного транспорту.

Телефон: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.