Новини СК 'Ю.ЕС.АЙ.' та страхового ринку

Ми не перший рік допомагаємо організаторам в якості страхового партнера щорічного забіга "Гонка Нації.

У травні цього року під час забігу у Києві наша команда “Ю.Єс.Ай” випередила 40 суперників, і здобула тріумф в категорії Team 5км+

Команда не зупинилася на досягнутому, вкотре не перестає вчитися і наполегливо працювати, як в професійному плані, так і в спортивних досягненнях.

І вже в суботу 20 Липня у місті Дніпро пройшов черговий забіг "Гонка Нації", на якому наша команда випробувала свої сили у змаганнях категорії Team Elite 5км+ , здобувши 11-е  місце серед 21-ти  команд.

 Ми пишаємося, що команда набирає обертів та може скласти конкуренцію більш досвідченним учасникам. Таку  саму  завзятість та вміння підтримати одне одного ми спостерігаємо в праці нашого колективу, що помітне на якості роботи в компанії.

Страхова компанія "Ю.Ес.Ай." – сучасна страхова компанія, яка пропонує повний спектр страхових послуг.

СК "Ю.Ес.Ай." є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України та асоціації «Страховий бізнес». За підсумками 3 міс. 2019 року компанія входить в TOП-5 лідерів з продажу обов'язкового страхування автоцівільної відповідальності власників наземного транспорту.

Телефон: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.