Новини СК 'Ю.ЕС.АЙ.' та страхового ринку

В цей неоднозначний для усього світу в цілому, та, для України зокрема, період, звертаємось до вас із проханням зберігати спокій та холодний розум, не піддаватись паніці та тверезо реагувати на виклики, які змушують усіх нас відповідально ставитись до кожного подальшого кроку та стоїчно сприймати ситуацію, що змінюється щодня.

Безперечно, настільки швидке та екстенсивне розповсюдження пандемічної хвороби, якою визнано COVID-19 (коронавірусна інфекція), формує додаткову відповідальність як безпосередньо кожного громадянина так і кожної установи чи організації, яка уповноважена державою надавати послуги громадянам, в тому числі і фінансові.

Постійний моніторинг ситуації в Україні та за кордоном показує, що небезпечний вірус легко долає кордони та в будь-який момент може безперешкодно проникнути в кожен регіон України. Ми однозначно підтримуємо усі кроки держави, відповідних державних установ щодо заходів, направлених на захист громадян від розповсюдження коронавірусу COVID-19.

СК «Ю.Ес.Ай.», будучи відповідальними страховиком та, виконуючи взяті на себе зобов’язання перед страхувальниками, продовжує реалізовувати політику надання зручного та безпечного фінансового захисту громадян.

Враховуючи, що останнім часом на телефон гарячої лінії страхової компанії поступає величезна кількість запитів від наших клієнтів на предмет додаткового страхового захисту від коронавірусу, Компанією було ініційовано та в найкоротші терміни розроблено та впроваджено новий актуальний страховий продукт, що забезпечує фінансовий захист страхувальникам на випадок хвороби, а саме на випадок зараження коронавірусом COVID-19.

З огляду на розвиток ситуації, СК «Ю.Ес.Ай.» прийняла безпрецедентне для страхового ринку рішення: з метою підтримки противірусних заходів, 5% від отриманих страхових платежів від реалізації договорів страхування на випадок зараження коронавірусом направляти для закупівлі медичних засобів, направлених на боротьбу з розповсюдженням пандемічного захворювання.

Тому усі, хто вже встиг або планує укласти договір страхування на випадок хвороби COVID-19 (коронавірусна інфекція), знайте, що ви не тільки забезпечуєте певну матеріальну підтримку для себе та своїх близьких у випадку, якщо COVID-19 торкнеться вас, але й допомагаєте тим, хто саме в даний момент потребує захисту.

Телефон: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.