Новини СК 'Ю.ЕС.АЙ.' та страхового ринку

Загальний обсяг валових страхових премій за звітний період склав 341,7 млн. грн, що в 1,5 рази більше показників аналогічного періоду минулого року.

Також слід відмітити суттєві зміни страхового портфелю, а саме - збільшення частки добровільних видів страхування, що станом на 30 вересня 2020 року становлять 41%.

У зв’язку з пандемією та пов’язаною з нею, як наслідок, фінансовою нестабільністю, громадяни почали більше піклуватися про себе та свою безпеку. Так, значно зросли страхові премії по страхуванню на випадок хвороби (8,8 млн грн), страхування медвитрат (45 млн грн). Також зріс попит на добровільне медичне страхування.

За цей період виплачено 136,3 млн грн страхових відшкодувань, що на 15% більше ніж за 9 міс. 2019 року.

Щодо ОСЦПВ, є незначне зростання валових премій (+ 3,3%). На 10% більше (+ 11 млн грн) проведено виплат постраждалим у ДТП за такими полісами. Також можна відмітити збільшення на 40% валових премій по КАСКО.

За словами генерального директора ТДВ СК «Ю.Ес.Ай.» Галини Ким «Результат роботи СК «Ю.Ес.Ай.» за перші три квартали 2020 року дає підстави вважати, що поєднання досвіду, інноваційних підходів та своєчасно прийнятих рішень створює передумови до адаптації страхового бізнесу до незвичних для ринку умов роботи в році, що проходить під гаслом боротьби з коронавірусною інфекцією. Ми вчасно (квітень 2020 року) прийняли рішення щодо приєднання СК «Укрфінстрах» до ТДВ СК «Ю.Ес.Ай.». Фактично, страхові платежі колишніх клієнтів Укрфінстраху зі страхування авіаційних ризиків, фінансових ризиків під брендом USI почали відтворюватись в портфелі, починаючи з третього кварталу 2020 р. В результаті, станом на сьогодні, ми отримали класичний формат страхового портфелю 60/40».

Для довідки: Страхова Компанія «Ю.Ес.Ай» (до 2017р. –«ПСК-Захід»;  в квітні 2020 року приєднала до себе СК «Укрфінстрах») – інноваційна страхова компанія, що володіє розгалуженою мережею офісів та представлена в усіх регіонах України. Компанія є асоційованим членом МТСБУ, входить до складу ЛСОУ та Асоціації «Страховий бізнес». Згідно з рейтингом Insurance TOP займає ключові місця з провідних видів страхування.

Телефон: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.