Новини СК 'Ю.ЕС.АЙ.' та страхового ринку

Чи не щодня статистика нових захворювань б’є нові рекорди.

Відповідно до інформації МОЗ України, кожен п’ятий українець переносить хворобу у тяжкій формі. Близько 2% хворих, на жаль, помирає від коронавірусу через несвоєчасне лікування або нестачу коштів на медичні препарати.

Тому страхування від COVID-19 стає чи не єдиним захистом на випадок, якщо хвороба все ж таки не обійшла стороною. Адже той, хто попіклувався про себе заздалегідь, вже отримав страхову виплату від нашої компанії.

Компанія Ю.Ес.Ай першою на ринку запропонувала такий важливий для усіх страховий продукт. Актуальність і своєчасність впровадження страхування від коронавірусної інфекції підтверджує той факт, що вже в перший місяць тільки через сайт Товариства було продано понад 400 таких договорів.

На сьогодні, послугами Компанії скористались вже більш ніж 50 тис громадян. Сума премій, що надійшла від страхувальників склала понад 10 млн грн. Важливо відмітити, що договори страхування укладають як громадяни України, так і нерезиденти, що тимчасово в’їжджають на територію української держави.

На жаль, страховий поліс не може вберегти людину від інфікування, але у випадку захворювання кожна застрахована особа отримає фіксовану грошову виплату.

Ризики, які покриває даний вид страхування стандартизовані. Для отримання виплати необхідно надати позитивний ПЛР-тест на коронавірус та виписку зі стаціонару з відповідним діагнозом. В окремих випадках покривається і факт проведення амбулаторного лікування. Окремим ризиком вважається смерть застрахованої особи. Розмір виплат за стандартними умовами складає до 46 тис грн.

Страхові виплати, що на поточну дату склали більше 0,5 млн грн, перераховано вже  понад 300 застрахованим. Серед них, близько третини - медпрацівники.

За словами генерального директора СК «Ю.Ес.Ай.» Галини Ким, в Україні, чи не вперше за історію розвитку страхового ринку зароджується реальний попит на добровільне страхування, тобто без нав'язування від банків, держави та інших установ. В той час, коли в США кожен третій сплачує понад 5% зі свого доходу на страхування, у нас, за програмами добровільного страхування звертаються близько 5-6% українців. Та й то, виключно для того щоб отримати кредит чи здійснити подорож за кордон. Але зараз, за рахунок страхування від COVID-19, ці показники покращуються. Сподіватимемось, що серед небагатьох позитивних наслідків цієї пандемії, ми отримаємо зростання довіри громадян до послуг страхових компаній в цілому та напрямку медичних страхових продуктів зокрема. Як писав Конфуцій «У людини два життя: друге починається, коли розумієш, що життя тільки одне» і , як показують останні події у світі, друге життя відкрилось уже більше, як половині людства. Ми бажаємо пізнати це і Вам та подбати про себе і своїх близьких уже зараз.

Закликаємо усіх дотримуватися рекомендацій МОЗ щодо звичайних заходів обережності та подбати про себе уже зараз, уклавши договір страхування на випадок хвороби від COVID-19.

.

USI ЗАСТРАХОВАНІ!  USI ЗДОРОВІ!  USI ЩАСЛИВІ!

Телефон: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.