Новини СК 'Ю.ЕС.АЙ.' та страхового ринку

Повідомляємо, що з 20 квітня 2021 року набрало чинності Рішення Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг НБУ  №21/921-ПК від 19 квітня 2021 р. «Про застосування до Товариства з додатковою відповідальністю «Ю.Ес.Ай.» заходу впливу у вигляді тимчасового зупинення ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг».

Згідно даного Рішення ТДВ «СК «Ю.Ес.Ай.» втрачає право:

  • укладати договори (продовжувати строк діючих договорів) страхування із клієнтами за видами страхування, на продовження яких були видані ліцензії, зазначені у пункті 1 резолютивної частини цього рішення;
  • укладати договори (уносити зміни до діючих договорів) страхування, укладаючи договори перестрахування, що мають як наслідок збільшення зобов’язань ТДВ «Ю.Ес.Ай.» перед клієнтами за видами страхування, на провадження яких були видані ліцензії, зазначені у пункті 1 резолютивної частини цього рішення.

Разом з тим, повідомляємо, що ТДВ «СК «Ю.Ес.Ай.» продовжує працювати в штатному режимі та виконувати свої зобов’язання по раніше укладеним договорам страхування в повному обсязі.

Усіх клієнтів та страхувальників, які мають з ТДВ «СК «Ю.Ес.Ай.» діючі договори страхування, просимо віднестись з розумінням до обставин, що пов’язані з набранням чинності вищенаведеного рішення. Захід впливу про зупинення ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг є ТИМЧАСОВИМ. Компанія наразі докладає усіх зусиль, щоб  якомога швидше вирішити питання з виправлення ситуації, що склалася.

 

тел. гарячої лінії ТДВ «СК «Ю.Ес.Ай.»  0 800 308 400

Телефон: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.