Новини СК 'Ю.ЕС.АЙ.' та страхового ринку

СК «Ю.Ес.Ай» (СК «USI») виступила страховим партнером та учасником змагань з перешкодами «Гонка Націй» (Race Nation), черговий етап яких пройшов 28 липня 2018 року в Дніпрі.
Співробітники компанії не лише забезпечили страховий захист усіх учасників та гостей «Забігу Сили», але й працівники Дніпропетровського департаменту СК «Ю.Ес.Ай» (СК «USI») взяли активну участь в екстремальних перегонах.


Більшу частину 5-км дистанції спортсмени пробігли по пересічній місцевості, долаючи не менш як 20 перешкод - канат, гірка, стійка, підняття мішка та ін. На початку змагань в руках у учасників були колоди, які потрібно було донести нагору, збігти вниз, та продовжити дистанцію.


Такі серйозні навантаження вимагали від учасників змагань «Гонки Націй» гарної фізичної підготовки, а від організаторів та страхової компанії «Ю.Ес.Ай» - надійного страхового захисту. Договір страхування від нещасного випадку, за умовами якого були застраховані всі учасники змагань, передбачає, що страхова компанія здійснить страхову виплату, у разі, якщо під час участі в забігах «Гонки Націй» станеться нещасний випадок, що призведе до розладу здоров`я -травмування, ушкодження, порушення функцій організму тощо. Спортсмену потрібно звернутися до лікарів, які обслуговують змагання, та повідомити про події протягом наступних 24 годин. СК «Ю.Ес.Ай» забезпечила страховий захист усіх глядачів спортивного свята. Страхові суми за договорами страхування склали 50 тис. грн на одного учасника змагань, і 20 тис. грн на одного глядача спортивного свята.


Дніпро, місто сили та бойового духу української нації, приймало змагання «Гонки Націй» вперше. На «Гонку Націй» зареєструвалося понад 700 спортсменів з Дніпра та області.

Телефон: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.