Новини СК 'Ю.ЕС.АЙ.' та страхового ринку

СК «Ю.Ес.Ай.» підвела підсумки роботи за І півріччя 2018 року. Згідно звітних даних, обсяг валових страхових премій склав 94 млн. грн., що перевищує показники аналогічного періоду минулого року більш ніж в чотири рази.
Зростання премій зумовлено активним виходом Компанії на ринок ОСЦПВ. Так, за І півріччя 2018 року, за цим видом страхування зі страхувальниками було укладено майже 130 тисяч договорів. За даними МТСБУ, такі показники дозволили СК «Ю.Ес.Ай.» впевнено увійти до TOP-10 лідерів з продажу Автоцивілки за показниками перших шести місяців поточного року, а за результатами червня - до TOP-3.
Страхові виплати за звітний період склали 5,414 млн грн. Середній збиток по ОСЦПВ становить 14,5 тис. грн.
Зростання активів Компанії за підсумками І півріччя 2018 становить 201% у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Прибуток зріс у 28 разів та склав 64 млн грн.
За словами Генерального директора ТДВ «СК»Ю.Ес.Ай.» Галини Ким, зазначені показники є результатом стратегії поступового виводу на ринок нового страхового бренду, який готовий виступити активним учасником реального сектору страхування. «У зв’язку з цим, ми продовжуємо створення регіональної мережі управлінь (на сьогодні Компанія представлена у 14 областях), плануючи до кінця 2018 року завершити її формування. Разом з тим, Компанія працює над збільшенням лінійки страхових продуктів, що дозволить значно розширити перелік страхових послуг для наших страхувальників.»

usi map wide

  04211, Україна, м. Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а
Прокласти маршрут

відділ продажу: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Ми на Facebook

usi fb

usi claims wide

 Україна, м. Київ
вул. Євгена Сверстюка 11, корп. Б
Прокласти маршрут

тел/факс: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.