Новини СК 'Ю.ЕС.АЙ.' та страхового ринку

СК «Ю.Ес.Ай.» підвела підсумки роботи за І півріччя 2018 року. Згідно звітних даних, обсяг валових страхових премій склав 94 млн. грн., що перевищує показники аналогічного періоду минулого року більш ніж в чотири рази.
Зростання премій зумовлено активним виходом Компанії на ринок ОСЦПВ. Так, за І півріччя 2018 року, за цим видом страхування зі страхувальниками було укладено майже 130 тисяч договорів. За даними МТСБУ, такі показники дозволили СК «Ю.Ес.Ай.» впевнено увійти до TOP-10 лідерів з продажу Автоцивілки за показниками перших шести місяців поточного року, а за результатами червня - до TOP-3.
Страхові виплати за звітний період склали 5,414 млн грн. Середній збиток по ОСЦПВ становить 14,5 тис. грн.
Зростання активів Компанії за підсумками І півріччя 2018 становить 201% у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Прибуток зріс у 28 разів та склав 64 млн грн.
За словами Генерального директора ТДВ «СК»Ю.Ес.Ай.» Галини Ким, зазначені показники є результатом стратегії поступового виводу на ринок нового страхового бренду, який готовий виступити активним учасником реального сектору страхування. «У зв’язку з цим, ми продовжуємо створення регіональної мережі управлінь (на сьогодні Компанія представлена у 14 областях), плануючи до кінця 2018 року завершити її формування. Разом з тим, Компанія працює над збільшенням лінійки страхових продуктів, що дозволить значно розширити перелік страхових послуг для наших страхувальників.»

Телефон: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.