АВТОКАСКО (КАСКО) для приватних клієнтів (фізичних осіб) – це добровільне страхування транспортних засобів від ризиків часткового пошкодження, конструктивної загибелі та незаконного заволодіння.

Незалежно від того, з чиєї вини настав страховий випадок, поліс автострахування КАСКО покриває всі ваші витрати на відновлення автомобіля. Із загальним описом даного виду страхування можна ознайомитися на сторінці страхування транспорту.

На вартість поліса КАСКО страхування для приватних клієнтів впливають наступні показники: марка, модель транспортного засобу, рік випуску, комплектація, обсяг страхових ризиків, вартість транспортного засобу, територія використання, розмір франшизи.

Базові річні страхові тарифи для всіх ризиків КАСКО для фізичних осіб складають 5,0% – 6,50% залежно від класу автомобіля і умов страхування.

Оплата за договором авто страхування (КАСКО) для приватних клієнтів (фізичних осіб) може здійснюватися одноразово або частинами.

Документи, необхідні для придбання поліса автострахування КАСКО для приватних клієнтів:

  • Паспорт;
  • Ідентифікаційний номер;
  • Копія посвідчення водія;
  • Копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та документи, що підтверджують право користування транспортним засобом (довіреність, договір оренди, лізингу тощо).

usi map wide

  04211, Україна, м. Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а
Прокласти маршрут

відділ продажу: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Ми на Facebook

usi fb

usi claims wide

 Україна, м. Київ
вул. Євгена Сверстюка 11, корп. Б
Прокласти маршрут

тел/факс: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.