th banner

 

Якщо найближчим часом вже присутні плани на відпустку, необхідно обов’язково замислитись і над тим, щоб купити страховку для виїзду за кордон. Частіше всього, вона не є примусовим заходом і залежить лише від особистого побажання мандрівника та особливостей країни, кордони якої він перетинає.

travel insurance

Страховий поліс для виїзду за кордон можна оформити за лічені хвилини. Він стане гарантом спокою та впевненості у тому, що за будь-яких обставин турист та його родина матимуть змогу отримати медичну допомогу без додаткових фінансових витрат.

Медична страховка для виїзду за кордон - що за документ?

Медична страховка для виїзду за кордон являється документом, який підтверджує право на отримання безоплатної медичної допомоги людиною, що виїхала за межі країни.

Страховка для виїзду за кордон видається на підставі договору між страховою компанією та клієнтом. Придбати її можна як онлайн так і в офісі компанії, що надає відповідні послуги. Не треба турбуватися, що при оформленні документу через інтернет, він втратить чи не встигне набути юридичної сили. Така можливість спрямована лише на економію часу і не має впливу на силу договору.

Для того, щоб оформити поліс страхування за кордон, необхідно надати таку інформацію:

 • Прізвище, ім’я;
 • Дата народження;
 • Країна, до якої планується подорож;
 • Період перебування;
 • Мета виїзду (туризм, робота, навчання, спортивні змагання).

Від цих даних залежить ціна страховки для виїзду за кордон, та умови договору страхування, за яких він набуває фінансової відповідальності. Для прикладу можна навести поїздку студента автобусним туром до Угорщини, та подорож на гірськолижний курорт мандрівником у 60 років. У другому випадку ціна на медичну страховку буде трохи вищою, у зв’язку з потенційними ризиками.

Якщо певні пункти викликають сумніви чи запитання, клієнт завжди може звернутися до консультантів компанії, які пояснять всі незрозумілі моменти полісу страхування. Звертаємо увагу, що оформити поліс страхування для виїзду за кордон можна лише для осіб, які не досягли 70 років.

Вибір страховки для поїздки за кордон

Кажучи про медичне страхування для виїзду за кордон, слід також зазначити, що ціна залежить від того, яка мета подорожі. Компанія запропонує наступні варіанти:

 • Страховка за кордон для ділової поїздки;
 • Туристична подорож;
 • Поліс для навчання;
 • Робоча поїздка;
 • Страхування для спортивних подій.

До придбання поліса медичної страховки слід підходити з максимальною відповідальністю. Цей документ, перш за все, потрібен не посольству чи в якості чергового папірця для оформлення шенгенської візи. При виникненні страхового випадку, асистуюча компанія в стислі строки допоможе отримати якісну медичну допомогу в будь-якій країні світу.

Авто страхування для виїзду за кордон

car travel

Подорож на автомобілі – це не тільки весело та захопливо. Такі мандрівки невід’ємно пов’язані з виникненням певних ризиків. Для того, щоб мати впевненість у тому, що в будь-якому випадку буде надана швидка допомога, необхідно потурбуватися про те, щоб була оформлена страховка авто для виїзду за кордон.

Поліс «Зелена карта» дозволяє без проблем та зайвих запитань пройти митний контроль. Окрім цього, будь-яка неприємна ситуація на дорозі не зможе викликати безліч проблем. Поліс Зелена карта може бути:

 • Лише для Азербайджану, Білорусі, Молдови, РФ;
 • Поліс, що дійсний для всіх 46 країн, що беруть участь у системі «Зелена Картка».

 

Ціна на страховку для виїзду за кордон за системою Зелена Карта залежить від наступних факторів:

 • Країна, до якої планується мандрувати;
 • Вид транспортного засобу;
 • Період перебування на території країни (від 15 днів до 1 року).

Вартість страховки для виїзду за кордон на автомобілі завжди можна уточнити у менеджерів та агентів страхової компанії. Щодо суми відшкодування, треба зазначити, що в полісі не можливо знайти чітко вказаної цифри. Це легко пояснити тим фактом, що розмір регулюються законодавством країни, де сталося ДТП.

Підбиваючи підсумки, можна сказати, що вартість полісу страхування для виїзду за кордон, незалежно від усіх факторів і складових договору, відносно не висока, але його присутність у пакеті документів надає впевненості та спокою у подорожі в будь-яку країну світу.

 

usi map wide

  04211, Україна, м. Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а
Прокласти маршрут

відділ продажу: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Ми на Facebook

usi fb

usi claims wide

 Україна, м. Київ
вул. Євгена Сверстюка 11, корп. Б
Прокласти маршрут

тел/факс: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.