Для власників наземних транспортних засобів, які мають намір виїжджати за кордон, обов’язковою умовою є наявність поліса автострахування. Без нього здійснити подорож на автомобілі країнами Європи буде неможливо. При проходженні митного контролю прикордонники завжди перевіряють цей документ, і, за умови його відсутності, не дозволять водію перетнути кордон.

В крайньому випадку вам можуть запропонувати оформити страховий поліс на кордоні. Але це займає зайвий час та є більш витратним варіантом у фінансовому плані. Тому компанія USI "Ю.Ес.Ай." рекомендує завчасно розібратися у всіх тонкощах оформлення страхового поліса та придбати його заздалегідь, ще при плануванні поїздки.

Що Таке Зелена Карта на авто?

«Зелена Картка» – це уніфікований сертифікат про міжнародне обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників автотранспортних засобів, який діє на території країн-членів цієї міжнародної системи. До ряду таких країн відносяться: Україна, Молдова, Білорусь, Росія, Азербайджан, Ізраїль, Марокко, Туніс, Туреччина, Іран та всі інші країни Європи (близько 40 країн). Зелена карта на авто забезпечує відшкодування коштів третім особам, які зазнали збитків під час дорожнього інциденту, винуватцем якого став водій застрахованого транспортного засобу.

Потрібно мати на увазі, що за договором страхується саме відповідальність водія автомобіля, а не транспортний засіб. Тобто поліс покриває витрати, які пов’язані з усуненням наслідків заподіяння шкоди майну, життю чи здоров'ю інших учасників дорожнього руху. Таким чином, страховий поліс Зелена Карта не розповсюджується на автомобіль, на який він оформлений.

На території нашої країни виплати відшкодування гарантуються Моторним (транспортним) страховим бюро України (МТСБУ). Бюро є єдиною організацією, яка займається покриттям збитків, які виникли з вини застрахованих власників наземних транспортних засобів. Страховка Зелена карта може надаватися тільки компанією, яка є діючим членом МТСБУ.

Необхідні Документи для Оформлення Автострахування Зелена Карта

Для оформлення полісу страховки авто для виїзду за кордон, водієві потрібно надати оригінали та, по можливості, копії наступних документів:

 • Свідоцтво реєстрації транспортного засобу, відносно якого проводиться оформлення договору;
 • Водійське посвідчення (для фізичних осіб);
 • Свідоцтво реєстрації підприємства (при оформленні для юридичних осіб, які використовують транспортні засоби).

Також додатково при відвідуванні відділення офісу страхової компанії краще мати при собі паспорт та ідентифікаційний код. При заповненні форми-заявки слід вказати адресу проживання. Це може бути як офіційна адреса реєстрації, так і місце вашого фактичного проживання. Варто звернути увагу, що даний вид страхування доступний лише для авто, які мають українську реєстрацію. Автомобілі з іноземними держзнаками не зможуть її отримати в Україні.

Скільки Коштує Зелена Карта?

Ціна Зеленої карти не є фіксованою та залежить від декількох факторів:

 1. Строк дії страхування. Він може становити від 15 днів до 1 року.
 2. Категорія транспортного засобу (A, B, C, E, F).
 3. Країна відвідування. При поїздці до Росії, Молдови, Білорусі чи Азербайджану ціна Зеленої карти на авто буде нижче, ніж при відвідуванні країн Європи.

Звісно ще є варіант купити зелену карту на кордоні, але робити це не дуже раціонально.

Представники страховиків, які працюють на кордоні, штучно завищують вартість зеленої карти. Роблять вони це через те, що послуга надається в пришвидшеному режимі. Також фактором є те, що сервіс надається в зручному для водія місці. Але основна причина підвищеної ціни полягає в тому, що вимушені клієнти знаходяться в безвихідному становищі та не мають іншого вибору, як звернутися до цих страховиків. Тому не слід вдаватися до цього витратного способу отримання страхування.

Де Краще Купити Зелену Карту на Авто?

Страхова компанія Ю.Ес.Ай пропонує вам придбати Зелену картку, тому що ми надаємо клієнтам наступні вигідні умови:

 • Ціна зеленої карти нижче ніж у конкурентів;
 • Висока швидкість виготовлення документів;
 • Відповідність полісу міжнародним вимогам, що гарантує безпроблемне проходження митного контролю;
 • Велика кількість варіантів сплати за послуги;
 • Гарантія отримання виплат при виникненні страхових випадків;
 • Наша компанія є одним з провідних страховиків на українському ринку, тому гарантує якісне та надійне обслуговування.

usi map wide

  04211, Україна, м. Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а
Прокласти маршрут

відділ продажу: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Ми на Facebook

usi fb

usi claims wide

 Україна, м. Київ
вул. Євгена Сверстюка 11, корп. Б
Прокласти маршрут

тел/факс: 0 800 308 400

E-mail: info@usi.net.ua

Copyright © 2020 ТДВ СК «Ю.ЕС.АЙ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.